100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Podróże Samochody

Sekrety tego, co napędza amerykańskich podróżników w tym sezonie

Wraz z nadchodzącym sezonem wiosennym poznawaj tajemnice tego, co w tym sezonie prowadzi amerykańskich podróżników!

(BPT) – Teraz, gdy wiosna już się wynurzyła, kierowcy będą na poważnie uderzać w drogę, aby cieszyć się cieplejszą pogodą. W rzeczywistości według najnowszego wskaźnika Quarterly Gauge Index firmy Hankook Tire, 56 procent Amerykanów planuje podróż, która wymaga przejechania 50 mil lub więcej. Średnio szacują, że pokonają 1025 mil. O co chodzi z wiosną – poza oczywistą przyjemną pogodą – która tak wiele osób uderza w drogę?

Czas dla rodziny

Ta sama ankieta wykazała, że ​​jedna trzecia Amerykanów rozważy wzięcie udziału w wycieczce z okazji zjazdów rodzinnych. Nie tylko cieplejsza pogoda jest idealna do jazdy, jest idealna na pikniki, grille i inne zabawy na świeżym powietrzu. Dzień Matki i Dzień Ojca również są na horyzoncie. Indeks Wskaźników Opon Hankooka wskazywał, że ci, którzy jeżdżą do domów swoich matek z okazji Dnia Matki, jeżdżą średnio 320 mil, a ci, którzy jeżdżą do domów swoich ojców, aby świętować Dzień Ojca, przejeżdżają średnio 355 mil.

Koncerty muzyczne i festiwale

Odgłosy śpiewu ptaków to nie jedyne melodie wypełniające wiosenne niebo. Od Coachelli po Festiwal Jazzowy w Nowym Orleanie po Bonnaroo, fani muzyki zgromadzą milę na dżem ze swoimi ulubionymi artystami.

Wydarzenia sportowe

Dzięki ulubionej rozrywce Ameryki w pełnym rozkwicie, wiele osób będzie podróżować do miejscowych ballparków, aby wziąć udział w akcji. Ale dlaczego tam się zatrzymać? Awidalni fani spakowują się i śledzą swoje drużyny na stadionach przeciwników.

Na wiosnę nie brakuje powodów, by jechać samochodem, ale przed odlotem warto zająć się kilkoma przedmiotami.

Wiosenne porządki

Przenieś swoje wiosenne porządki do swojego pojazdu i upewnij się, że jest on czysty przed wyruszeniem na zewnątrz. Hankook Tire dowiedział się, że 49 procent amerykańskich ankietowanych kierowców twierdzi, że planuje oczyścić swoje samochody przed ich szafami tej wiosny, w porównaniu do 32 procent, którzy powiedzieli, że najpierw wyczyszczą swoje szafy. Badanie ujawniło również, że nie wszyscy Amerykanie mają wspólne podejście do sprzątania wiosennego. Dziewiętnaście procent nie zamierza czyścić swoich samochodów ani ich szaf.

Sprawdź ciśnienie w oponach

Kierowcy powinni sprawdzać ciśnienie w oponach co najmniej raz w miesiącu, aby zapewnić odpowiednią inflację. Kiedy opony są niedopalone, zużywają się szybciej, są mniej wydajne i zużywają mniej energii i paliwa. Odpowiednio napompowane opony oszczędzają pieniądze na pompie. Według Departamentu Energii USA możesz poprawić przebieg swojego gazu nawet o 3,3 procent, utrzymując napompowane opony do odpowiedniego ciśnienia. Niedopompowane opony mogą obniżyć przebieg gazu o 0,3 procent na każdy spadek ciśnienia o 1 psi wszystkich czterech opon

Unikaj Potholes

Wyrostki są powszechne na wiosnę, gdy temperatury rosną i wysoki poziom wilgoci powoduje zapadnięcia. Staraj się nie jeździć bezpośrednio na wybojach, aby złagodzić uszkodzenia opon.

Przygotuj się na każdą pogodę

Wiosna to nie tylko słońce, ponieważ deszcz często jest pokryty prognozami pogody. Opony takie jak Hankook Ventus S1 noble2 mają zaawansowaną mieszankę gumy silikonowej, która poprawia trakcję zarówno w warunkach mokrych, jak i suchych. Zapewniają także niższy opór toczenia, zapewniając lepszą wydajność i oszczędność paliwa, minimalizując marnowanie energii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *