100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Nowinki

Najszybszy SUV? Bentley Bentayga Speed

Bentley pokazał światu nowy model prędkości Bentayga w ciągu ostatniego roku kalendarzowego . Jest to specjalnie zmodyfikowana wersja dla najwyższej możliwej prędkości, oparta na czteroletniej Bentaydze.

Sportowy styl zawiera zmodyfikowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne. Przyspieszenie i maksymalna prędkość uczynione w zeszłym roku oficjalnie najszybszym SUV-em na świecie, podobno wyprzedzającym najnowszego Lamborghini w tym wskaźniku. Bentley Motors może pochwalić się zmodyfikowaną wersją sportową Bentayga Speed ​​jako najszybszego masowo produkowanego SUV-a na świecie.

6-litrowy silnik W12 osiąga prędkość maksymalną 306 km / hi przyspiesza od 100 do 100 w 100 sekund. To nawet o 0,2 sekundy lepszy czas niż klasyczny czteroletni Bentley Bentayga, a jednocześnie jest szybszy niż dwuletni Lamborghini Urus. W porównaniu do głównego modelu regulacja prędkości ma tylko kilka zauważalnych różnic.

Wśród większych różnic należy wymienić najpierw cienki spojler pod maską. Drugą istotną różnicą jest wyraźniejszy tylny spoiler za końcem dachu, a trzecią stanowią specjalne 22-calowe koła. Sportowy duch odbija się również we wnętrzu, szczególnie w projektowaniu siedzeń, kolorze, zastosowaniu materiału alcantara i innych drobnych elementów sportowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *