100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Nowinki

Najlepsze nowe pojazdy, aby dopasować swój styl życia

Następnym razem, gdy pojawi się na rynku nowy samochód lub ciężarówka, możesz zastanowić się, które pojazdy są najbardziej konfigurowalne. Dla wielu nabywców umiejętność personalizacji pojazdu stawia ich na drodze do wyrażania prawdziwych siebie.

Choć prawie każdy samochód, ciężarówkę i SUV można przekształcić i spersonalizować, niektóre modele nadają się do indywidualizacji bardziej niż inne.

Aby znaleźć pojazdy najbardziej przyjazne akcesoriom, można sprawdzić zwycięzców SEMA Award, przedstawianych corocznie przez Stowarzyszenie Rynku Wyposażenia Specjalnego (SEMA).

Tegoroczne zwycięskie pojazdy to:

Najgorętszy samochód

Ford Mustang jest uważany za samochód, który najbardziej nadaje się do dostosowywania w oparciu o jego silną i wieczną popularność wśród entuzjastów. Od produktów wydajnościowych po akcesoria do wyglądu, Mustang może być spersonalizowany, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego. Producenci samochodów na rynku wtórnym oferujący szeroką gamę produktów spodziewają się, że Ford Mustang będzie jednym z najpopularniejszych samochodów do aklimatyzacji przez wiele lat.

Najgorętszy Sport Compact

Personalizacja zawsze była podstawowym składnikiem marki Scion, więc nic dziwnego, że Scion FR-S został wybrany jako Hottest Sport Compact. Od momentu, gdy ubiegłego lata pojazd trafił do salonów sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, model FR-S był najlepszym wyborem dla osób pragnących spersonalizować swoje pojazdy. Model FR-S cechuje się eleganckim stylem i dobrą wydajnością, dzięki czemu wyróżnia się mocą, autentycznością i zdolnością inspirowania do indywidualizacji.

Najgorętszy SUV 4×4

Jeep Wrangler został nazwany Najgorętszym SUVem 4×4 już trzeci rok z rzędu. Ten doskonały pojazd ma unikalną zdolność do ulepszania z modyfikacją. Niestandardowe części i akcesoria do tego samochodu od dawna cieszą się popularnością i wydają się przyciągać takich właścicieli, którzy zawsze szukają sposobów, by ich Wranglerowie byli bardzo dobrzy.

Najgorętsza ciężarówka

Seria F jest odwiecznym faworytem wśród entuzjastów i producentów specjalistycznych urządzeń. Wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie kontynuowany w najnowszych modelach. Te uniwersalne ciężarówki utrzymują się przez dziesięciolecia, a kierowcy chcą być zadowoleni ze sposobu, w jaki wyglądają, czują i działają przez długi czas. Niezależnie od tego, czy samochód ciężarowy jest używany do celów funkcjonalnych, czy po prostu do przyjemnej jazdy, właściciele ciężarówek F-Series robią to samodzielnie.

Coroczny SEMA Show skupia producentów sprzętu specjalistycznego i liderów branży, aby zaprezentować to, co najlepsze w zakresie dostosowywania pojazdów i nowych akcesoriów. Co roku na wystawie wyświetlane są tysiące produktów zaprojektowanych w celu poprawy wydajności, bezpieczeństwa i wygody, a także te, które poprawiają wygląd i wygodę.

Nagroda SEMA to wyróżnienie modeli pojazdów, które zdaniem producentów sprzętu są najlepszymi platformami do akceleracji i prezentują najfajniejsze produkty roku. Podkreśla również współpracę między producentami samochodów i firmami zrzeszonymi w SEMA.

„SEMA Show zawsze była poświęcona innowacyjnym produktom i trendom” – powiedział Chris Kersting, prezes i dyrektor generalny SEMA. Nagroda SEMA wzmacnia wyjątkową zdolność branży do identyfikowania i wyznaczania trendów, którymi kierują się konsumenci.

Program Nagrody SEMA zapewnia cenne wskazówki tym, którzy szukają pojazdu najwyższej jakości, który można spersonalizować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *