100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Porady

Nie martwcie się o dzieci!

Decyzja o tym, gdzie i z dziećmi spędziłeś wakacje, już ci się przydarzyła. Jeśli zdecydowaliśmy się na wakacje samochodem z dziećmi i daleko, oferujemy podsumowanie opinii psychologów dziecięcych, które pomogą Ci zrobić długą podróż samochodem z jeśli nie wyjść, przynajmniej akceptowalny część.

Przygotowanie uczestników

Ciężko ćwiczyć … wiesz, ale nie pozwól, aby samochód naszego samochodu zamienił się w pole bitwy. Psycholodzy dziecięcy jednogłośnie doradzają rodzicom, aby przygotowali się na ich wakacje. Nawet jeśli nie spodziewają się, że powiedzą o 7-godzinnej podróży (mapą lub nawigacją), poradzą sobie z tym czasem i dotrą na kemping lub do hotelu. Dodaj co najmniej jedną trzecią czasu przerwy potrzebnego ty i twoje dzieci. To pokona własną nerwowość, która jest przekazywana dzieciom w samochodzie takim jak wifi. Przygotuj wystarczającą ilość jedzenia dla dzieci i jedz, a nie bądź ostrożny z dogmatu: dozwolone jest siniaczenie, które w przeciwnym razie nie lubi być dzieckiem. Według psychologów, że 5-latków w stanie skupić się na jednej czynności tylko 15 minut, 6-letniej do pół godziny i 8-letnich 45 minut. Spersonalizuj przygotowanie ich rozproszenia w samochodzie. Zabierz im dużo zabawek, od pluszu (nowy, niepoznawalny, zabierasz najwięcej) do tabletów, taniej książki. Audiobooki i bajki nad systemem audio pojazdu (lub słuchawek) zadowolą zarówno małe, jak i duże. psycholog dziecięcy zalecił również gry słowne, w którym sprzęga całą załogą (np. Piłka nożna słowo, w którym trzeba wymyślać słowa zaczynające się od ostatniej litery lub sylaby słowa poprzedzającego lub nieśmiertelnej imienin miasta-Beast rzecz) z nagrodami dla zwycięzców. Jeśli jesteś przyzwyczajony śpiewać razem jako rodzina – wygrałeś. Czy pozwolę, aby potomstwo na tylnym siedzeniu jechało ze sobą, zostawiam cię w tyle. Moje potomstwo zawsze tupało, więc sprawdziłem tę aktywność w samochodzie.

Przerwy, przerwy!

Zrób pierwszą przerwę po dwóch do trzech godzin jazdy. Ten odcinek podróży jest najdłuższy, a ty i twoje dzieci jesteście świeże. Podzielić zadania: gdy jeden z dorosłych „warzy”, drugi niech dzieci spieszą. Sprzęgła i podobny osprzęt są obecnie częścią wielu parkingów i stacji benzynowych. Po chwili wymień zadania, ale nie ruszaj swoich dzieci. Może trochę zmęczony i spać w samochodzie. W ich samochodzie brakuje naturalnego ruchu i trzeba go leczyć. Więcej przerw odbywa się częściej, zwłaszcza jeśli widzisz, że dzieci są niespokojne i nie próbują ich rozciągać, byłoby gorzej. Niemniej jednak będziesz uzbrojony w nieustraszoną cierpliwość i życzliwość. Jakikolwiek wzrost głosu spowoduje tylko wyczerpanie atmosfery, a także zagraża bezpieczeństwu jazdy. Jeśli siedzisz za kierownicą, skup się na jeździe i trzymaj dziecko na barkach tych, którzy tego nie robią. Jeśli nie przeszkadza kierowcy, spróbuj jeździć nocą. Dzieci śpiące są najlepszymi pilotami!

Zagrożenia dla zdrowia

Zakładamy, że zostaniesz zabrany ze zdrowymi dziećmi i posadzony zgodnie z przepisami. Najczęstszym problemem zdrowotnym u dzieci jest odwodnienie. Ponieważ same dzieci nie mogą odgadnąć, kiedy są odwodnione, upewnij się, że regularnie piją i piją to, do czego są przyzwyczajeni, nie eksperymentuj. Jeśli wiesz, że dziecko przyzwyczaja się do wymiotów, porozmawiaj ze swoim lekarzem z wyprzedzeniem o tym, jakie leki musi mu podać. Zalecamy również korzystanie z klimatyzacji, aby nie musieć radzić sobie z dławicą lub podobną „radością” dwa dni po przyjeździe na wakacje.
Kiedy tam będziemy?

Nie możemy uniknąć tego pytania. Wiemy, że musi przyjść. Przygotuj swoje odpowiedzi, a przede wszystkim – nigdy, naprawdę nigdy neodvrknite małą instytucję genach, „Nie przejmuj się, bądź cicho!” Lepiej spytujte sumienie, czy lepiej byłoby powiedzieć w kochających ramionach rodziców dobrze w nowym otoczeniu.


http://www.gajg.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *