100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Nowinki

Top 10 gorących tematów do wydania dla wydawców w magazynach motoryzacyjnych

Czy lubisz samochody lub motocykle? Wtedy może masz wiedzę i „dysk” (nie gra słów przeznaczonych) do pisania dla magazynów auto! Na początek możesz rozpocząć burzę mózgów 10 tematów, które redaktorzy szukają w tym gatunku:
1. Modele

Jakie modele samochodów lub motocykli są – i jakie modele są obecnie dostępne? Z jakich modeli pasjonaci samochodów śledzą i rozmawiają o większości? Możesz pisać artykuły w oparciu o:

Najnowsze modele
Modele, które są gorące wśród miejsc przestępczych
Tanie lub niedrogie samochody
Praktyczne samochody
Energooszczędne samochody
Najlepsze samochody rodzinne,
Samochody dla studentów.

2. Technologie samochodowe i innowacje

Każdy entuzjasta motoryzacji ma nienasycone podniebienie dla nowych funkcji. Migają z podniecenia za każdym razem, gdy producent samochodu wypuszcza nową funkcję, ulepszenie silnika, modny dodatek lub elegancki gadżet. Gorące tematy w tym obszarze obejmują pisanie o samochodach hybrydowych, GPS, najnowsze technologie, wpływ tych gadżetów na prowadzenie samochodu, zasady korzystania z nich, jak z nich korzystać, gdzie je znaleźć, lub jak je zdobyć tanio.
3. Pokazy samochodów i wystawy

Nawet pokazy samochodowe wyłamywają nagłówki. NASCAR to jeden z najpopularniejszych wyścigów samochodowych na całym świecie. A może oglądasz wyścig i tworzysz z tego historię? Możesz montować redaktorów o popularnych kierowcach samochodów, lokalnych i międzynarodowych pokazach samochodów i innych aktywnościach podczas pokazów samochodowych.
4. Przetestuj dyski

Jest to jeden z najbardziej ulubionych tematów wśród niezależnych autorów, ponieważ redaktorzy nie tylko płacą im za artykuły, ale także jeżdżą na najnowszych modelach. Poza tym nawet najbogatsi ludzie chcą mądrze inwestować, mając najlepsze samochody. Niektóre z najbardziej popularnych tematów to recenzje samochodów, a także porównania samochodów. Top Gear jest jednym z magazynów, które świetnie sprawdzają się w testach.
5. Porady dotyczące konserwacji samochodu

Przeciętny właściciel samochodu lub motocykla wydaje setki do tysięcy dolarów tylko na utrzymanie samochodu. Przeciętna rodzina płaci około 817 USD rocznie za naprawy lub 408 USD za pojazd. Nie obejmuje to kosztów benzyny, zmian oleju ani ubezpieczenia samochodu. Być może chcesz porozmawiać o tym, jak zmniejszyć koszty konserwacji samochodu? Możesz również napisać o tym, jak utrzymać samochody w zimie, jak sprawdzić zużycie paliwa, a nawet wybrać odpowiednią polisę ubezpieczeniową pojazdu.
6. Producenci samochodów

Miłośnicy samochodów nie tylko trzymają karty na samochodach. Są również zainteresowani samym producentem: czym się zajmują? Kim są ich projektanci? Kim są nowi gracze? Ciężkie tematy, takie jak polityka, w przemyśle motoryzacyjnym, a także kwestie ekonomiczne, takie jak dofinansowanie, są gorącymi tematami.
7. Przedmioty kolekcjonerskie

Choć ludzie używają samochodów głównie do praktycznego użytku, wielu kolekcjonuje samochody, a oni z pewnością są gotowi na uzupełnienie lub zwiększenie swoich zbiorów. W ten sposób możesz pisać artykuły o kolekcjonerskich kolekcjach samochodów, zabytkowych samochodach, wartości kolekcjonerskich i aukcjach samochodów oraz gdzie je znaleźć. Możesz także objąć miniaturowe samochody i ciężarówki.
8. Wycieczki

Produkcja i sprzedaż motocykli w różnych częściach świata, zwłaszcza w Ameryce Północnej i Japonii, wzrosły w ostatnim kwartale. Eksport dwóch skuterów i skuterów wzrósł odpowiednio do 2 procent i 29 procent. Oznacza to po prostu, że wielu jest w rowerach. Jeśli to Twoi docelowi odbiorcy, niektóre z Twoich tematów koncentrują się na najlepszych miejscach na wycieczki motocyklowe, najlepsze motocykle na wycieczki, na co pakować, czego unikać, jak się ubierać i kluby motocyklowe.
9. Sprzęt i akcesoria

Miłośnicy samochodów wydają pieniądze, aby wyłudzić swoje pojazdy dzięki najnowszym akcesoriom i sprzętowi. W USA ponad 44% wszystkich kupujących samochody i motocykle wydaje co najmniej 250 USD do 1 810 USD rocznie na akcesoria. Nowi właściciele samochodów wydają ok. 815 USD na nowe akcesoria i ulepszenia w ciągu pierwszego roku. Możesz udzielić tym czytelnikom wskazówek, jak zdobyć najlepsze oferty, najnowsze akcesoria do ciała, a także dowiedzieć się, jak wyrabiać lub modyfikować swój samochód lub motocykl za pomocą nowych projektów.
10. Przewodnik dla kupujących

Stany Zjednoczone są domem dla największego rynku pojazdów pasażerskich w każdym kraju na świecie, w tym w Chinach i Japonii. Według Departamentu Transportu, USA ma 254,4 miliona zarejestrowanych pojazdów pasażerskich. Jak widać, redaktorzy zawsze potrzebują artykułów, które pomogą ich czytelnikom kupić nowe lub używane samochody, a redaktorzy potrzebują wskazówek, które poprowadzą ich czytelników. Twoje artykuły mogą dotyczyć samochodów, aby uniknąć, jak kupować używane samochody, samochody dla głupków lub jak rozglądać się za nowymi samochodami za mniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *