100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Podróże

Pięć pomysłów na podróż pod koniec lata

Przygotowanie do zmiany pór roku

To nie potrwa długo, zanim dni staną się chłodniejsze, liście zaczną zmieniać kolor, a gęsi lecą do Orlando, by spędzić zimę w Disney World.

Gdy letnie wiatry dobiegną końca w ciągu najbliższych kilku tygodni, wciąż jest czas na ostatnie „hurra”; weekend, aby wspomnienia z przyjacielem lub ukochaną osobą sprawią, że przeżyjesz zimne, mroczne zimowe miesiące.
Oto kilka wskazówek, jak cieszyć się ostatnią trasą weekendową na koniec lata

Te Isei nie złamią banku ani nie będą wymagały, abyś spalił więcej czasu na wakacje, ale nadrobi ostatnie szlify na wspaniałe lato.

• Odkrywca. Wyjdź z mapy i usiądź ze swoim partnerem podróży i znajdź miejsce, które jest od trzech do sześciu godzin jazdy samochodem … ale musi to być miejsce, w którym żaden z was nigdy nie był. Zadzwoń wcześniej, aby znaleźć miejsce na nocleg. W sobotę rano wyrusz w podróż i odkryj zupełnie nowe miejsce! Wróć do domu w niedzielę rano, ale wybierz inną trasę.

• Polowanie na śmieciarek. To trwająca cały dzień wycieczka po mieście! Ty i twój partner w podróży wypisujesz tajną listę 20 lub więcej rzeczy, które możesz zobaczyć w mieście i umieszczasz każdy przedmiot na osobnej karcie 3×5. (Niektóre pomysły to: staw, gargulec katedralny, ciąg numerów ulic, wieża telefonii komórkowej, skrzynka pocztowa o określonym kolorze itp.). W „podróży” kierowca wyciąga kartę z tajnej listy stworzonej przez pasażera i wyrusza w poszukiwaniu tego przedmiotu. Po znalezieniu pierwszego przedmiotu przełącz fotele, a nowy kierowca wyciąga kartę z tajnej listy utworzonej przez nowego pasażera.

• Wędrowiec. Zidentyfikuj kilka małych miast w dużej pętli, która zaczyna się i kończy w miejscu Twojego zamieszkania. Jedź z jednego miejsca do drugiego, robiąc zdjęcie Tobie i partnerom podróży przed znakiem miasta. Poświęć kilka minut na zwiedzanie miasta, zanim przejdziesz dalej.

• Gwiazda filmowa. Wybierz pobliskie miejsce docelowe, a następnie wyszukaj lokalizację na IMDb.com (korzystając z wyszukiwania lokalizacji pod tym linkiem: http://www.imdb.com/search/text). Obejrzyj film najpierw przed odwiedzenie miejsca docelowego, a następnie zobaczyć go w prawdziwym życiu.

• Nowy ty. Wynajmij samochód, który normalnie nie jeździsz – może klasyczny pojazd, kabriolet, luksusowy pojazd lub pojazd sportowy – i uderz w wiejską autostradę na cały dzień. Ciesz się spokojną jazdą, podziwiaj krajobrazy, wypij kawę lub lody w miejscu docelowym i wróć do końca dnia.

Chcesz jeszcze więcej cieszyć się podróżą? Upewnij się, że masz kogoś na przejażdżkę, stwórz doskonałą playlistę z muzyką na podróż, zabierz aparat do robienia zdjęć po drodze. Lato prawie się kończy … ale jest jeszcze trochę czasu, aby cieszyć się ostatnią podróżą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *