100mb

Wieści motoryzacyjne, poradniki, bezpieczeństwo na drodze

Informacje Motoryzacja

Sektor motoryzacyjny przewiduje ponad 800 milionów inwestycji

Pięć firm zajmujących się produkcją pojazdów, w tym Hyundai, KIA, Regal Automobiles, Khalid Mushtaq Motors i United Motors, otrzymało status Greenfield lub nowy status inwestycyjny w ramach polityki rozwoju branży motoryzacyjnej na lata 2016-2011, co przyniesie ponad 800 milionów dolarów inwestycji w sektorze motoryzacyjnym.
Przewiduje się, że wraz z ożywieniem niedawno zatwierdzonego Dewan Farooq Motors Ltd, Shehzore zostanie wkrótce ponownie uruchomiony, a M / s Dewan Daehan Motor Company wyprodukuje Ssangyong Tivoli na lokalnym rynku z inwestycją 145 mln USD, w Oprócz ich dążenia do wprowadzenia BMW w Pakistanie.
Dowiedziono, że sprawa Ghandhary Nissana (GNL) jest również rozważana, a GNL przygotowuje się do uruchomienia Datsun w Pakistanie z inwestycją w wysokości około 41 mln USD. EDB już ułatwiło inwestycje o wartości 531 mln USD w sektorze samochodowym Pakistanu.
Po wykonaniu proponowanych wniosków inwestycyjnych łączna wartość inwestycji przekroczy 800 mln USD.
Rozmawiając z APP, Asim Ayaz, zastępca dyrektora generalnego EDB, poinformował, że Engineering Development Board (EDB) ułatwił branżę w ramach ADP 2016-21 i pracuje również nad przyjęciem regulaminów dotyczących pojazdów EKG ONZ w sposób etapowy, co przyczyniłoby się do poprawy jakości samochody produkowane lokalnie. EDB ściśle współpracuje z zainteresowanymi władzami w tym zakresie.
Przypomnijmy, że biuro EDB zostało całkowicie zniszczone podczas incydentu przeciwpożarowego z 10 września 2017 r., A biuro nadal działa w oparciu o ustalenia dotyczące zmian, a wydajność organizacji była wyjątkowa w niedalekiej przeszłości. Rekord został spalony, ale odzyskany, a miękkie dane zostały również odzyskane polubownie, oszczędzając lokalny przemysł przed przestojami w przypadku opóźnionych wysyłek z powodu wgrywania danych na WeBOC, który zdobył pochwałę od branży.
Z uwagi na zwiększone perspektywy uprzemysłowienia kraju ze względu na CPEC, wzmocnienie EDB jest potrzebne, aby zaspokoić wzrost sektora inżynieryjnego w szczególności i sektora przemysłu w ogóle. Można założyć, że ruch wzrostowy Pakistanu jest powiązany ze wzrostem sektora przemysłowego w Pakistanie, a wzmocnienie EDB jest synonimem ułatwień przemysłowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *